WIDEO

Usługi TV w ponad 274 milionach gospodarstw domowych

 

Satelity Eutelsat to rdzeń łańcucha usług wideo, począwszy od nadawania treści na satelitę, po ich odbiór w domowym zaciszu.

Na szybko rozwijającym się rynku, gdzie innowacja napędza jakość wrażeń wizualnych, satelity stanowią niezrównaną metodę na wszechobecne pokrycie, będąc zarazem źródłem pasm o przepustowości niezbędnej do świadczenia usług zaawansowanych, takich, jak HDTV i Ultra HD.

Satelity to preferencyjny sposób dostarczania najwyższej jakości usług telewizyjnych odbiorcom nieobsługiwanym, bądź obsługiwanym w niewystarczającym stopniu przez sieci naziemne.

WIĘCEJ

TRANSMISJI DANYCH

Łączność dla konsumentów i przedsiębiorców z całego świata

 

Dostęp do społecznych i ekonomicznych korzyści płynących z dostępności usług szerokopasmowych dla wszystkich gospodarstw domowych i przedsiębiorstw stał się największym wyzwaniem dla władz, zarówno na szczeblach krajowych, jak i lokalnych.

Satelity to niezbędny komponent tego ekosystemu, będący uzupełnieniem sieci naziemnych z gwarancją szybkiej łączności dla społeczności z najdalszych zakątków świata. W coraz większym stopniu wykorzystuje się je w celu połączenia odległych sieci z głównymi arteriami internetowymi oraz infrastrukturą komórkową. Często są jedyną technologią umożliwiającą natychmiastową ochronę, czy odbudowanie łączności.

WIĘCEJ

iot