DLACZEGO EUTELSAT?

Pracując w Eutelsat jesteś częścią dynamicznej grupy o wyraźnej różnorodności kulturowej. Nasz zespół to 1200 pracowników, reprezentujących 50 narodowości. Mimo 20 biur zlokalizowanych na całym świecie, nasze przychody generowane są w ponad 150 krajach.

Chcesz być częścią dynamicznego zespołu? Szukasz pracy, w której dążenie do innowacyjności, kompetencji biznesowej i dobra klienta, będą kluczem dnia codziennego? Charakteryzują Cię uczciwość zawodowa i ciekawość intelektualna? Władasz francuskim i angielskim oraz posiadasz umiejętności w zakresie innych języków? Dołącz do nas!

W procesie rekrutacji kładziemy ogromny nacisk na Twoje cele związane z rozwojem zawodowym, a także umiejętności integracji z międzynarodowym otoczeniem. Każda z oferowanych przez nas pozycji, niezależnie, czy w sektorze technicznym, administracyjnym, czy finansowym, zapewnia wysoki poziom autonomii i odpowiedzialności, w oparciu o politykę społeczną, dotyczącą zarówno grupy, jak i jednostek indywidualnych.

OBSZARY BIZNESOWE EUTELSAT

Odkryj świat ekscytujących ofert

Techniczny
Celem ciągłego rozwoju i kontroli infrastruktury naziemnej i orbitalnej, a także nieustającego wsparcia technicznego i operacyjnego dla pracowników w sektorze handlowym, regularnie zatrudniamy inżynierów branży telekomunikacyjnej oraz absolwentów uczelni technologicznych z sektora łączności satelitarnej. W szczególności, szukamy osób wykwalifikowanych technicznie, które lubią pracę z klientami. Wolne wakaty dostępne są w paryskiej siedzibie Eutelsat oraz teleporcie Rambouillet.

Handlowy
Klientela Eutelsat to stacje TV, operatorzy, domy produkcyjne, instytucje oraz prywatni przedsiębiorcy rozlokowani po całym świecie. Zespoły sprzedażowe i marketingowe Eutelsat aktywne są na rynkach strategicznych, wspierając reprezentantów spółki w budowaniu bliskich relacji z klientami na tych właśnie obszarach. Zespoły ds. wsparcia sprzedaży, zarządzania sprzedażą, czy obsługi klienta, zapewniają im cenną asystę.

Inne obszary
Eutelsat oferuje też wiele innych pozycji pracy, związanych z funkcjonowaniem spółki i zdefiniowaniem jej strategicznych celów. Posady te mogą, między innymi, dotyczy
: zarządzania, systemów informacyjnych, rozwoju strategicznego i kwestii prawnych.

 

ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI

Odkryj swój potencjał w stymulującym środowisku pracy

Eutelsat aktywnie stawia czoła wyzwaniom, związanym z budowaniem cyfrowej gospodarki. Oczywistym jest więc fakt, że doskonałość techniczna i głęboka znajomość rynku to strategiczne priorytety spółki. Wszechstronne i uzupełniające się profile naszych pracowników stanowią podstawę założenia Grupy, którym jest kultywacja i gruntowne poznanie każdego środowiska, w którym działa. Polityka szkoleń Eutelsat wykorzystuje międzynarodowe zasoby, zapewniając pracownikom stały dostęp do szkoleń podnoszących ich kwalifikacje.

Naszym celem jest stworzenie kompletnego środowiska pracy oraz zapewnienie spójnej i atrakcyjnej polityki wynagrodzeń, z naciskiem na indywidualną odpowiedzialność i wydajność. Grupa zapewnia wysoki poziom świadczeń socjalnych oraz dostęp do preferencyjnych systemów oszczędności długoterminowych i udziałów pracowniczych.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPÓŁKI

Praca w firmie odpowiedzialnej społecznie

charte_diversite_signataire_logo.jpg

Zapobieganie dyskryminacji to zasada, wokół której jednoczą się nasi pracownicy. Jako sygnatariusz Karty Różnorodności Biznesowej, Eutelsat przestrzega jej od momentu zyskania miana organizacji międzyrządowej, stosując ją zarówno w procesach rekrutacyjnych, jak i pozostałych działaniach spółki.

Pomimo funkcjonowania w sektorze high-tech, gdzie kobiety stanowią 25% studentów, naszym celem jest osiągnięcie większego balansu między kobietami i mężczyznami, zwłaszcza wśród inżynierów i managerów, także dzięki mobilności i wewnętrznym awansom.

Grupa dąży również do bezszwowej integracji swoich obiektów technicznych z otoczeniem w miejscach ich lokalizacji. Obejmuje to dialog między stronami w kwestiach związanych ze środowiskiem, a także stworzenie miejsc pracy w rejonach, gdzie zbudowane są teleporty.

Inicjatywa Solidarności, wspierana przez 50% pracowników, obejmuje zaokrąglanie kwot na liście płac i dofinansowania do programów kredytowych, zachęcając nowych pracowników. Grupa zakłada również dofinansowania indywidualne.